Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Yüksek lisans tezinde teoriyle pratiği birleştirdi

Edirne Vali Yardımcısı ve

Edirne Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Eyyüp Batuhan Ciğerci, tezli yüksek lisansını tamamlayarak akademik eğitimini sürdürdü. Elazığ ve Hatay depremlerinde sahada görev yapan Ciğerci, yüksek lisans tezinde teoriyle pratiği birleştirdi.

featured

Yüksek lisans tezinde teoriyle pratiği birleştirdi

1994 Elazığ doğumlu olan Edirne Vali Yardımcısı Eyyüp Batuhan Ciğerci, Fırat Üniversitesi Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalında “Yerel Afet Yönetiminde İl Risk Azaltma Planları ve Bilişim Sistemleri: Elazığ Depremi” konulu tezli yüksek lisansını tamamladı.

2017’de İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan Vali Yardımcısı Ciğerci, ilgi ve alakaları için Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’a teşekkür etti.

Resim

Teoriyle pratiği birleştirdi

Daha önce Elazığ depreminde 9 ay görev yapan, en son depremde de Hatay’da 3 koordinatörlük yapan Vali Yardımcısı Ciğerci’nin teoriyle pratiği birleştiren tezi uygun bulundu.

Doktoraya da devam etmeyi planlayan Ciğerci, “Hem Elazığ, hem de Hatay depremlerinde sahada görev alınca yüksek lisans tezi de depremler üzerine oldu. Depremler sonrasında sahada gördüklerimizi teze yansıtmış, teoriyle pratiği birleştirmiş olduk. Allah nasip ederse doktora da büyük ihtimalle afet politikaları üzerine olur” dedi.

Yüksek lisans tezinde teoriyle pratiği birleştirdi