Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Yılmaz Hocaoğlu: Canik’te 1 Nisan Sabahı Değişim Başlayacak

Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, insanları kırmadan, küstürmeden belediyecilik yapılabileceğini herkese göstereceklerini belirterek, “Canik sınırları içinde yaşayan vatandaşlarımıza, ‘Değişimi, yükselişi birlikte başlatalım’ diyoruz. Canik’te 1 Nisan sabahı değişim başlayacak” dedi.

Yeniden Refah Partisi Canik

Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu seçim çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor. Pazar yerlerini gezen, mahallelerde esnafla bir araya gelen, ev ziyaretleri yapan Yılmaz Hocaoğlu, ilçe sakinlerinin görüş ve önerilerini dinliyor, talep ve şikayetlerini not alıyor. Hocaoğlu, temasları sırasında vatandaşlardan büyük teveccüh görüyor.

‘VATANDAŞIN TEVECCÜHÜ BİZE ÇALIŞMA AZMİ VERİYOR’

Canik’te bir alternatif oluşturmak için ellerini taşın altına koyduklarını belirten Yılmaz Hocaoğlu, “İFormun Üstüİİinsanlarımız hem hükümet icraatlarından dolayı küskün, hem de mevcut belediye başkanından dolayı küskün. Seçmen, sandığa gitmeme kararı almış. Bu demokrasi için bir ayıp bana göre. İnsanların bu duruma getirilmiş olması bir demokrasi ayıbıdır. Biz bir alternatif oluşturarak Canik sınırları içinde yaşayan vatandaşlarımıza ‘Değişimi, yükselişi birlikte başlatalım’ diyoruz.’ Canik’te bu mesajla sahaya çıktık. Şu ana kadar alandaki çalışmalarımızda vatandaşlarımızdan çok ciddi bir teveccüh görüyoruz. Bu teveccüh bize çalışma azmi veriyor” dedi.

‘İNSANLARI KÜSTÜRMEDENDE BAŞKANLIK YAPILABİLİR’

Yılmaz Hocaoğlu, 1 Nisan sabahı ‘değişim’ sloganıyla birlikte belediyeyi devralacaklarını söyleyerek, “İnsanlarımızı kırmadan, küstürmeden, sevdirerek, dertlerini dinleyip birlikte çözüm arayarak belediyecilik yapılabileceğini herkese göstereceğiz. Rahmetli Muzaffer Önder belediye başkanlığı döneminde Samsun için nasıl bir efsane olmuşsa, biz de aynı şekilde ilçemizin efsanesi olmaya talibiz. Canik halkı bize bu desteği versin biz de nasıl bir belediyecilik yapacağımızı herkese gösterelim” diye konuştu.

HaberSam