Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

“Üreten Belediye” Salıpazarı

Salıpazarı Belediyesi bünyesindeki Ahşap Atölyesinde üretilen kamelya, bank ve piknik masaları parklara kazandırılmaya devam ediyor.

Salıpazarı Belediyesi bünyesindeki Ahşap

Salıpazarı Belediyesi bünyesindeki Ahşap Atölyesinde üretilen kamelya, bank ve piknik masaları parklara kazandırılmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Halil Akgül’ün talimatlarıyla kurulan atölyede seri üretime başlandı.


Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Üreten Belediye” anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ahşap Atölyesi ile kendi kamelya, bank ve piknik masalarımızı üretiyoruz. Vatandaşlarımızın, yaşam alanı olan parklarda aileleriyle daha rahat ve keyifli vakit geçirilebilmesi için şehre kazandırılan kamelyalar, son olarak ustalarımız tarafından parklara monte ediliyor. Belediye bünyesinde üretilen kamelya, bank ve piknik masaları ile hem hizmette hızlı işleyiş hem de yıllık bütçeden büyük tasarruf sağlanıyoruz” dedi.


Ustaların özverili bir şekilde üretim yaptığı Ahşap Atölyesinde daha önce vatandaşların kullanımına sunulan ve tahrip olan kamelya ve bankların ise bakım ve onarımı yapılarak, ilk günkü görünümüyle yeniden hizmete sunuldu.