Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Şanlı ecdadımız Çanakkale’de verdiği destansı mücadeleyle milletimizin istiklalini ebedi kılmıştır

Vekil Avcı: Şanlı ecdadımız

Vekil Avcı: Şanlı ecdadımız Çanakkale’de verdiği destansı mücadeleyle milletimizin istiklalini ebedi kılmıştır

AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü sebebiyle yayınladığı mesajın tamamı şu şekilde:

Şanlı ecdadımız Çanakkale’de verdiği topyekûn mücadeleyle milletimizin istiklalini ebedi kılmıştır. Çanakkale’de; ecdadımızın imanından güç alarak ortaya koyduğu mücadele, İstiklal Savaşı’mızın ilhamı olmuş, Anadolu’nun ebedi vatanımız olduğunu bir kez daha tüm cihana ilan edilmiştir.

Bugün devraldığımız bu büyük mirasın verdiği güçle, Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda Cumhurbaşkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa ediyoruz.

Çanakkale’de, İstiklal Savaşı’nda, Kut’ül Amare’de, aziz milletimizi dize getiremeyenler, bugün türlü oyunlarla ülkemizi hedef alıyor, birlik ve beraberliğimize kast etmeye devam ediyorlar. Çok şükür ki devletimiz ve milletimiz bir bütün içerisinde, Çanakkale’de olduğu gibi aynı ruhla bu kötü emellere fırsat vermiyor, dimdik ayakta durarak al bayrağın gölgesinde ülkemizi yaşatmaya devam ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle kahraman ecdadımızı bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, şehadete eren aziz şehitlerimizin aziz ruhlarını yâd ediyorum. Zaferimizin 109.yıldönümü kutlu olsun.