Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Samsunspor Taraftarına Çirkin Saldırı!

Bir grup Adana Demirspor taraftarı, Yılport Samsunspor taraftarına satır ve bıçakla saldırdı. Yılport Samsunspor Kulübü çirkin saldırıya ilişkin açıklama yaptı.

Bir grup Adana Demirspor

Bir grup Adana Demirspor taraftarı, Yılport Samsunspor taraftarına satır ve bıçakla saldırdı. Yılport Samsunspor Kulübü çirkin saldırıya ilişkin açıklama yaptı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde, Bugün oynanan ve dostane ortamda seyreden Adana Demirspor müsabakasında, ne yazık ki bazı rakip takım taraftarları Samsunsporlu taraftarımıza bıçak ve satırla saldırmış, üstüne yetmediği gibi Samsunspor pankartımızı kesip indirmeye ve dostluk ortamına tümüyle zarar vermeye çalışmıştır.

ÇİRKİN SALDIRIYI KINIYORUZ

SAMSUNSPOR FUTBOL KULÜBÜ olarak, bizi her şart ve koşulda destekleyen, uzun yollardan gelerek hiçbir deplasmanda bizleri yalnız bırakmayan Cefakar ve Fedakar BÜYÜK SAMSUNSPOR taraftarlarımıza yapılan bu çirkin saldırıyı kınıyoruz.

KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Avukatlarımız ile birlikte konunun sıkı takipçisi olacağımızın yanında, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan ve 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun gereğince emniyet güçlerimizden ve savcılarımızdan saldırıyı gerçekleştiren şahsılar hakkında gereğinin yapılmasını bekliyoruz.Son olarak, gösterdikleri misafirperverlik için Yukatel Adana Demirspor A.Ş Kulübü Yönetimine teşekkür ediyoruz.

SAMSUNSPOR FUTBOL KULÜBÜ