Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Samsun’da Kıbrıs gazisinin evinde iftar

Samimi iftar programında Vezirköprü Yurt Müdürlüğü öğrencileri, Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin’in evinde temizlik yaparak iftarı hazırladı. İl Müdürümüz Feyzullah Dereci’nin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, paylaşım ve dayanışmanın önemini vurguladı.

Samimi iftar programında Vezirköprü

SAMİMİ BİR PROGRAM OLDU

Vezirköprü Yurt Müdürlüğü öğrencilerinin Ramazan Etkinlikleri Kapsamında, durağı Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin’in evi oldu. İftar öncesinde öğrenciler, Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin’in evinde temizlik yaparak, hazırlıkları gerçekleştirdi. Gönüllü gençlerin yaptığı hazırlıkların ardından Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, iftar programı katıldı. Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin ve ailesi gerçekleştirilen iftar samimi bir ortamda geçti.

‘RAMAZAN AYI BEREKET AYIDIR’

Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin’in anılarını anlattığı iftarda konuşan Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, “Ramazan aynı bereket ayıdır. İmkanı olanın ihtiyaç duyana yardım ettiği, paylaşıldıkça güzelleşen bir aydır. Kıymetli öğrencilerimizle birlikte, güzel ülkemiz için Gazi olan Mehmet Zengin amcamızla birlikte iftarımızı yaptık. Bizlere evinin kapısını açtığı için kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HaberSam