Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Mustafa Karadere; Öz Kaynakla Yatırım Yapıyoruz

Giresun’un Espiye ilçesine 26

Giresun’un Espiye ilçesine 26 Milyon Lira öz kaynakla Düğün Salonu, Kültür ve Kongre Merkezi temeli düzenlenen törenle atıldı.

featured

Mustafa Karadere; Öz Kaynakla Yatırım Yapıyoruz

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere düzenlenen törende seçim üzeri herkes bir şeyler konuşuyor ancak biz işimize bakıyoruz. Bitti denilen belediye 26 milyon liraya kendi öz kaynakları ile böyle muhteşem bir eserin temelini atıyor. Biz laf değil icraat üretiyoruz. dedi.

Espiye Belediye Başkanı ve AK Parti Espiye Belediye Başkan adayı Mustafa Karadere Espiye Düğün Salonu, Kültür ve Kongre Merkezi temel atma töreninde konuştu.

Mustafa Karadere törende ” Espiye için 10 yıldır gece gündüz çalışıyoruz, şimdi seçim dönemi bu dönemde birileri çıkıp Espiye Belediyesi için parası yok nasıl yapacak diyor, biz bu yatırımı kendi öz kaynaklarımızla yapıyoruz. Kaç lira yatırım yapıyoruz biliyor musunuz? tam 26 milyon Türk Lirası bu öz kaynakla yapılan bir yatırım. Bu yatırımı sahil boyunda kendi öz kaynakları ile tek kuruş kredi kullanmadan yapacak başka bir belediye var mı? Bu güzel eser bittiğinde biz göreve devam edersek arkadaşlarıma talimatım, burayı belediye kendisi çalıştıracak fakir fukara burada düğününü belediye olanakları ile ücretsiz yapacak. Buda benim Espiye halkına sözümdür” dedi.

Mustafa Karadere; Öz Kaynakla Yatırım Yapıyoruz