Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Mansur Yavaş’tan rozetsiz ve eşit yönetim örneği

CHP Ankara Büyükşehir Belediye

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Pursaklar ve Akyurt Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışlarında yaptığı konuşmada, rozetini çıkararak Ankara’nın tüm ilçe ve köylerine eşit hizmet verdiklerini vurguladı. Yavaş, “Gerçek belediyecilik, kentin her kesiminin eğitime ve konforlu yaşama eşit erişimini sağlamaktır” dedi.

featured

Mansur Yavaş’tan rozetsiz ve eşit yönetim örneği

ANKARA- BHA

Yerel seçimlere yönelik çalışmaları kapsamında Mansur Yavaş, ilçe ilçe dolaşarak Seçim Koordinasyon Merkezleri açmaya devam ediyor. Aynı gün içinde dört farklı ilçede SKM açılışı gerçekleştiren Yavaş, vatandaşlarla buluştu. Sincan ve Keçiören Atapark’ın ardından CHP Pursaklar Belediye Başkan Adayı Halil Tunçay ile Pursaklar’da ve CHP Akyurt Belediye Başkan Adayı Filiz Geygel ile Akyurt’ta SKM açılışları gerçekleştirdi.

Pursaklar Cumhuriyet Caddesi’nde konuşan Yavaş, “Ankara’nın her kesimine eşit hizmet götürdük, asla ayrımcılık yapmadık” diyerek vurguladı. Yapılan yatırımlara ilişkin detayları paylaşarak, gerçek belediyeciliğin herkesin ihtiyaçlarına cevap verebilme ve yaşam standartlarını yükseltme anlamına geldiğini belirtti.

İçinde insan odaklı olmayan hiçbir projeye para harcamadıklarını belirten Yavaş, Pursaklar’a yapılan yatırımları sıralayarak, kentin çeşitli alanlarında yapılan iyileştirmeleri anlattı. Ayrıca, Akyurt Cumhuriyet Meydanı’nda yaptığı konuşmada, Ankara’ya huzur getirdiklerini ve vatandaşların refahı için adil ve tarafsız bir yönetim anlayışı benimsediklerini ifade etti.

Rakibinin metro vaadiyle ilgili eleştirilerde bulunan Yavaş, bu söylemin gerçekçi olmadığını ve uygulanabilir bir proje olmadığını belirtti. Ayrıca, Akyurt Fuar Alanı projesine ilişkin yaşanan gecikmelere değinerek, bu konuda çözüm üretmek için çaba sarf ettiklerini ancak diğer ortakların yeterli desteği sağlamadığını dile getirdi.

 

Mansur Yavaş’tan rozetsiz ve eşit yönetim örneği