Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerinde sona gelindi

Havza Belediyesi tarafından yaptırılan Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerinin çelik konstrüksiyon işine başlandı.

Havza Belediyesi tarafından yaptırılan

Havza Belediyesi tarafından yaptırılan Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerinin çelik konstrüksiyon işine başlandı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “ Hemşerilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Bir süredir devam eden zemin ve taban beton çalışmalarını tamamlanmasının ardından Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerinin çelik konstrüksiyon işine başlandı.

Çalışmaların devam ettiği Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerini ziyaret eden; Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Belediyesi Meclis Üyesi Kazım Yıldız, AK Parti Havza İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin, Ilıca Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Seydahmet Şahin ile Bahçelievler Mahellesi Muhtarı Bülent Çalışkan  yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler alarak yapılacak altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “ Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri projesinin Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) işbirliği ile hayata geçirildiğini ifade ederek; “Bir süredir zemin ve taban beton çalışmalarının tamamlanması ile Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerimizde çelik konstrüksiyon çalışmalarına başladık. Bizim için çok önemli olan Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri projesini en kısa sürede tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.”dedi.,

Başkan Özdemir; “ Hemşerilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. İlçemizin önemli ihtiyaçlarından biri olan, halkımızın, ilçemize gelen misafirlerin, yöresel ürün üreten üreticilerimizin, pazar esnafımızın yazın tozdan ve sıcaktan, kışın ise soğuk ve çamurdan kurtaracak olan, yine halkımızın sağlıklı, nezih, hijyenik bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlayarak hizmet kalitesinin artacak olan Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri projemizi inşallah kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Projemizin hayata geçirilmesinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere İlgili Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, DOKAP Başkanımız Sayın Hakan Gültekin’e ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemize ve Pazarcı esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve beraberindekiler daha sonra inşası tamamlanan Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ile Değirmenüstü Mahallesi Hilmi Tunalı Caddesinde yapımı devam eden park alanında incelemelerde bulundular.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bir taraftan Havzanın geleceği için çalışırken diğer taraftan da halkın ihtiyaç duyduğu sosyal yaşam alanları imar ettiklerini belirtti.