Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gamze öğretmenin azmini tebrik etti

Fatih Anadolu Lisesi Okul

Fatih Anadolu Lisesi Okul Müdürü Neriman Sargın Koçak, Almanca Öğretmeni Gamze Kılıç ve babası Burhan Kılıç, Sincan Kaymakamı Levent Kılıç’ı makamında ziyaret etti….

featured

HAYATI ENGELLERİ AŞMAKLA GEÇTİ

Kaymakam Kılıç, gerçek bir ilham kaynağı olan Gamze öğretmenin hayat hikayesi, azmi ve başarısı karşısında derin bir hayranlık ve gurur duyduğunu ifade ederken, engelleri aşmanın ve hayatın her zorluğuna karşı mücadele etmenin önemini bir kez daha vurguladı.

Gamze öğretmen, derslere solunum cihazıyla girmesiyle, öğrencilere sadece bilgi değil, aynı zamanda azim ve kararlılık da öğretiyor. Kendisi, kas erimesi nedeniyle tekerlekli sandalyede yaşamını sürdürüyor ve solunum cihazına bağlı olarak ders anlatmaya devam ediyor. Bu yolda öğrencilerine ilham oluyor ve onların hayallerini gerçekleştirmelerine
destek oluyor.

Geleceğin teminatı gençlerin hayallerini gerçekleştirmeleri için Gamze Öğretmen, farklı meslekleri tanıtmak amacıyla birçok önemli konuşmacıyı okula davet ediyor. Uzay mühendislerinden TÜBİTAK başkanına kadar birçok değerli isim, Gamze öğretmenin davetini memnuniyetle kabul ederek öğrencilere ilham veriyor.

Bir 4 kişi ve yazı görseli olabilir

HAYAT HİKAYESİYLE ENGELLİLERE UMUT OLUYOR

Gamze Kılıç, kendi hayat hikayesiyle, engellilere umut ve güç veriyor. 6 yaşında kas erimesi teşhisi konulan ve 12 yaşında hareket yeteneğini kaybeden Gamze Öğretmen, engelli olmasına rağmen hayallerinin peşinden koşmayı hiç bırakmıyor. Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra öğretmenlik yapmaya başlayan Gamze Öğretmen, öğrencilerine yaşamın zorluklarına karşı mücadele etme gücünü ve azmini aşılayarak onlara yol gösteriyor.

Kaymakam Levent Kılıç, Gamze öğretmenin ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, onun gibi örnek insanların varlığının toplum için ne kadar
değerli olduğunu ifade etti.

Resim

Gamze öğretmenin azmini tebrik etti