Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Didyma Hukuk Bürosunun açılışı yapıldı

Didyma Hukuk Bürosunun açılışı

Didyma Hukuk Bürosunun açılışı yapıldı

AYDIN / BHA

Didyma Hukuk ve Danışmanlık Bürosunu kuranlar avukat İrfan Ogur’un kızları ikinci nesil avukatlar Selinnur Nevşin ve Duygu Rengin Ogur.

Didyma hukuk bürosunun açılışına çok sayıda iş insanı, avukat,sivil toplum kuruluşu ve parti temsilcileri ile aileler katıldı.

Kanaat Önderi İş İnsanı Emir Yalçın,Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmet Kartal, CHP Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Yalçın, Şanlıurfa  Barosu Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Ogur, 

İnternet Medya Birliği Danışma Kurulu Başkan vekili iş insanı Kemal Kutlu ile birlikte topluca açılış kurdelesini kestiler.

Açılış kurdelesini kesen Kutlu, konuşmasında genç avukatları kutladı ve bürolarının hayırlı uğurlu olmasını diledi. İki genç avukatın meslekte başarılı olacaklarına inandığını belirten Kutlu, “Bugün çok kıymetli ve avukatlık mesleğini büyük bir heyecanla ifa eden iki başarılı avukatımızın bürosunun açılışında bir aradayız. Avukatlık mesleği sabır, inat, cesaret ve mücadele etmeyi gerektirir. Avukatlar, kişi ya da kurumlar arasında ortaya çıkan anlaşmazlıkların ve sorunların yasalara uygun şekilde, huzur ve güven içinde giderilmesidir. Her iki avukatımız da bu özellikleri fazlasıyla taşıyorlar. Kendilerine başarılı, güzel bir meslek yaşamı diliyorum. Açılışını yaptığımız Didyma avukatlık bürosunun adaletin tesisine hizmet edeceğine olan inancımızla, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Avukat Selinnur Nevşin Ogur, Avukat Duygu Rengin Ogur,  tüm konuklarına açılışa katıldıkları için teşekkür ettiler.