Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Çınkıl’dan Teşkilatlara “Yol Arkadaşlığı” Vaadi

İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Yahya Çınkıl’ın teşkilatlara “En önemli vaadimiz birbirimizin elini asla bırakmadığımız yol arkadaşlığıdır, gönül sırdaşlığıdır” vaadi dikkat çekti.

İlkadım Belediye Başkan Aday

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı Aday Adayı Tanıtım Toplantısı gerçekleştirirken, 13 aday adayının kendini tanıttığı toplantıda, İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Yahya Çınkıl’ın teşkilatlara “En önemli vaadimiz birbirimizin elini asla bırakmadığımız yol arkadaşlığıdır, gönül sırdaşlığıdır” vaadi dikkat çekti. Aday Adaylığı açıklaması adeta mitinge dönüşen Çınkıl, yaptığı esnaf gezilerinde de büyük ilgi görüyor.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Yahya Çınkıl, parti teşkilatları ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerinde yoğun ilgi görüyor. Gerek Samsun’da belediye başkan yardımcılıkları gerekse Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevlerinde yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Samsun’da adaylık konusunda en şanslı kişi görülen Çınkıl, önceki akşam gerçekleşen AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı Aday Adayı Tanıtım Toplantısı’nda da verdiği mesajlarla dikkat çekti.

BİRBİRİMİZİN ELİNİ ASLA BIRAKMAYACAĞIZ

Aday Adayı Tanıtım Toplantısı’nda teşkilat üyelerine “yol arkadaşlığı” vaadinde bulunan Çınkıl, “Bizim yönetim anlayışımızın temelinde, teşkilatımızın tüm kademeleriyle uyumlu bir şekilde, İlkadım ilçemizi birleştirici, bütünleştirici bir şekilde, ahlaki değerleri bağrımıza basarak, bugünden itibaren gece gündüz demeden, samimiyetimizden, değerlerimizden milim sapMAyacak şekilde çalışmak, koşturmak ve insanımızı hak ettiği hizmetlerle buluşturmak vardır. Bizim İlkadım ilçemize en önemli vadimiz Şehrül Emin olmaktır. İnsan odaklı, gönüllere dokunan belediyecilik anlayışıyla İlkadım ilçemizi Türkiye Yüzyılı’na yaraşır hizmetlerle ve yatırımlarla buluşturmaktır. Bizim teşkilatımıza en önemli vaadimiz ise birbirimizin elini asla bırakmadığImız yol arkadaşlığıdır, gönül sırdaşlığıdır” dedi.

TEŞKİLATIMIZI MAHCUP ETMEYECEĞİZ

Yaptığı esnaf ziyaretlerinde de Samsunluların yoğun ilgisiyle karşılaşan Çınkıl, “Misyonumuzla, vizyonumuzla, tecrübe ve birikimizle, donanımlı ve liyakatli ekiplerimizle, yol haritamız ve hareket metodumuzla bu görevin üstesinden layıkıyla geleceğimize, teşkilatımızı ve halkımızı asla mahçup etmeyeceğimize, yine teşkilatımızın ve halkımızın gururla sahiplendiği bir belediyecilik modeli ortaya koyacağımıza canı gönülden inanıyorum. Hakkaniyeti, adaleti, müzakereyi, karşılıklı rızayı ve dayanışmayı ön planda tutarak, 20 yılı aşkın belediyecilik ve bürokratik tecrübemizi de ortaya koyarak vizyoner bakış açısıyla İlkadım’ı hak ettiği yere getireceğiz” diye konuştu.