Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Büyükekşi: Tüm ligler süresiz olarak ertelendi!

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi Umut Meler’e yapılan saldırıyı kınarken, Türkiye’de tüm liglerin süresiz olarak ertelendiğini duyurdu.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi Umut Meler’e yapılan saldırıyı kınarken, Türkiye’de tüm liglerin süresiz olarak ertelendiğini duyurdu.

Ankaragücü – Çaykur Rizespor maçında hakem Halil Umut Meler’in saldırıya uğramasının ardından TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’den önemli açıklamalar geldi.
Büyükekşi yapıtğı açıklamada şu sözlare yer verdi,

SALDIRI TÜRK FUTBOLUNA YAPILMIŞTIR

“Kendini bilmez caniler tarafından FIFA kokartlı hakemimiz Halil Umut Meler çok kötü ve insanlık dışı bir saldırıya uğradı. Bu saldırıyı kınıyoruz. Halil Umut Meler’in sağlık durumunu yakından takip ediyoruz. Değerli hakemimize acil şifalar diliyoruz.Bu alçak saldırıyı sadece Halil Umut Meler’e yapılmadı! Türk futbolun tüm paydaşlarına yapıldı. Bugüne kadar hakemleri hedef gösteren herkes bu aşağılık suçun suç ortağıdır. Başkanlar, teknik direktörler, futbolcular, hakem yorumcularının hakemleri hedef gösteren, kamuoyunun önüne atanlar, bu alçak saldırının sorumlularındandır.”

TÜM MAÇLARI SÜRESİZ OLARAK ERTELEDİK

Büyükelşi, “Tüm maçları süresiz olarak erteledik. Önümüzdeki günlerde liglerin durumuyla ilgili açıklama yapacağız. Tekrar toplanacağız” dedi.