Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan İbrahim Sandıkçı’ya Esnaflardan Tam Destek

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Eser ve hizmetlerle ilçemize değer kattık” dedi.

Canik Belediye Başkanı ve

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Eser ve hizmetlerle ilçemize değer kattık” dedi.

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, Eski Sanayi Sitesi’nde esnaflarla buluştu. Sanayi esnafı tarafından coşkuyla karşılanan Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçeye kazandırdıkları yatırımlar ve planladıkları yeni projeler hakkında bilgiler verdi. Canik’e 5 yılda 9.5 milyar Türk lirası Merkezi Hükümet Yatırımı ve 372 milyon Türk lirası belediye yatırımı kazandırdıklarını ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemizi yeni projeler ve yatırımlarla ihya etmeye devam edeceğiz” şeklinde ifade etti.

Esnafların Yanında

Canik’te esnaflara yönelik çalışmalarında dâhil olduğu birçok projeyi ilçede hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’te hemşehrilerimizin gönlüne dokunan çalışmalar gerçekleştirdik. Yaşama dokunan çalışmalarla, eser ve hizmetlerle ilçemize değer kattık. Hemşehrilerimizin hayır dualarıyla hız kesmeden çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah hep birlikte 31 Mart akşamı sandıkta zaferimizi ilan edeceğiz. Canik’te gerçek belediyeciliği sürdüreceğiz” diye konuştu.