Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Adem Güney: Bu Güveni Boşa Çıkarmayacağız

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda yapılan aday tanıtım toplantısına katılımın kendilerini memnun ettiğini söyleyerek, “Toplantımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Bu destek bizim için çok değerli. Bu güveni boşa çıkarmayacağız” dedi.

Yeniden Refah Partisi Samsun

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti. Samsun Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin başkan adaylarının tanıtıldığı toplantıya Samsun ve ilçelerinden yoğun katılım oldu. Ellerinde Yeniden Refah Partisi ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney için hazırlanan bayrakları sallayan partililer, özellikle Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın salona girişi sırasında büyük coşku yaşadı.

 

GÜNEY’DEN, ERBAKAN’A SAMSUNSPOR FORMASI

 

Programda sırasıyla İl Başkanı İbrahim Yaşar, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, Genel Başkan Yardımcıları Cengiz Zor, Nurettin Gül ve Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan konuştu. İzleyicilere Yeniden Refah Partisi Medya ve Tanıtım Başkanlığı tarafından hazırlanan ‘Senin Olanı Geri Alma Vakti’, ‘Rantçı Belediyecilik’, ‘Heykelci Belediyecilik’, ‘Örgütçü Belediyecilik’, ‘Ahlaklı Belediyecilik’ ‘Şehrine Sahip Çık’ videoları izletildi. Programın son bölümünde Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’a üzerinde adının yazılı olduğu Samsunspor forması hediye etti.

‘SAMSUN’DA İDDİALI OLDUĞUMUZU GÖSTERDİK’

 

Aday tanıtım toplantısında partililerden büyük ilgi gören Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, vatandaşların toplantıya olan katılımının kendilerini memnun ettiğini belirtti. Güney, “Vatandaşlarımızın, parti mensuplarımızın teveccühüyle toplantımız coşkulu bir atmosferde geçti. Yeniden Refah Partisi’nin Samsun’da iddialı olduğunu bir kez daha herkese gösterdik. Kentteki sorunlara çözüm bulacak projelerimizi kamuoyu ile paylaştık. Gördüğümüz ilgi bizleri memnun etti. Programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Adem Güney, “Yaşanabilir bir Samsun için elimizden geleni yapacağız. Bu destek, bizim için çok değerli. Bu güveni boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

 

ADEM GÜNEY: KADIN MECLİSİ KURACAĞIZ

 

Aday tanıtım toplantısında gençlere ve kadınlara yönelik projelerinden bahseden Adem Güney şunları söyledi:

 

“Kadınlarımızın hayatını kolaylaştıracak hizmetlere imza atmak bizim asli görevimizdir. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kadın meclisi kuracağız. Şehrin yönetiminde kadınların daha fazla söz sahibi olması için onları teşvik edeceğiz. Burada alınan kararları da belediye meclisine taşıyacağız. Kadınlarımızın ticarette de söz sahibi olabilmeleri için girişimlerini destekleyeceğiz. Evinin ekonomisine katkı sağlamaya çalışan kadınlarımızın el emeklilerine değer katacağız.”